Якими таблетками можна перервати вагітність – які ліки викликає викидень?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

Аборт є медичну маніпуляцію, метою якої є переривання небажаної вагітності. На ранніх термінах (до 6-7 тижнів) цю процедуру можна провести щодо щадним методом – за допомогою застосування медикаментозного препарату у вигляді таблетки або уколу. Якими таблетками можна перервати вагітність – призначить гінеколог. Самостійний вибір цих коштів неприпустимий, оскільки процедура повинна проводитися в медичній установі під суворим наглядом фахівців [4].

Недостатньо просто дізнатися, які таблетки викликають викидень, для переривання вагітності слід звернутися до лікаря. Медикаментозний аборт, як будь-яке втручання в життєдіяльність людського організму, загрожує серйозними наслідками. Незалежно від того, яким препаратом роблять медикаментозний аборт, він може стати причиною інтенсивного кровотечі, що вимагає екстреного переливання крові. Крім того, бувають і інші ускладнення, які полягають в порушенні менструального циклу і розвитку безпліддя, на лікування якого підуть багато років [3].

Робити аборт або залишити собі шанс стати матір’ю? Це нелегкий вибір, який часто неможливо зробити самостійно, без підтримки близьких. У таких випадках просто необхідна порада з боку, а не пошук відповіді на питання, які є таблетки, щоб перервати вагітність. Зателефонуйте на телефон довіри, наші психологи підтримають вас і підкажуть вихід зі сформованої ситуації.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаемо та допоможемо

Як проходить медичний аборт – якими таблетками можна зірвати вагітність?

Для того щоб дізнатися, якими таблетками можна зробити аборт, жінці необхідно звернутися за медичною консультацією до гінеколога, який проведе огляд, призначить обстеження і пояснить пацієнтці, якими таблетками роблять медикаментозний аборт.

Після того як лікар визначає, якими таблетками перервати вагітність, приступають до самої процедури – прийому препарату міфепристон (200 мг), який блокує вироблення прогестерону, необхідного для збереження вагітності. В результаті його дії забезпечується відкриття і розм’якшення шийки матки, а також відторгнення плодового яйця. На цій стадії у жінки, як правило, з’являються кров’янисті виділення. Весь процес строго контролюється лікарем [2].

Які таблетки випити для викидня після міфепрістона? На другому етапі медикаментозного аборту, який проходить через 36-48 годин після першого, вводять мизопростол. Дія препарату спрямована на стимуляцію маткових скорочень, в результаті чого загинуло плодове яйце виганяється з порожнини матки. Поява кров’яних виділень на цій стадії аборту обов’язково. Вони можуть тривати ще дві-три тижні після переривання вагітності, що вважається нормою [2].

Через тиждень після медикаментозного аборту пацієнтка повинна відвідати гінеколога. Успішність проведеної маніпуляції оцінюється за результатами контрольного УЗД [2].

Через два тижні після застосування препарату міфепристон жінка знову приходить на консультацію до лікаря для проведення УЗД і остаточного підтвердження відсутності плідного яйця в матці. При виявленні в органі частини ембріона жінці рекомендується вакуумний аборт [2].

Аборт – дуже складне психологічна травма, наслідки якої будуть нагадувати про себе все життя. Ціна цієї процедури занадто висока – фізичне і психологічне здоров’я жінки і життя маленької істоти. Якщо ви опинилися у важкій ситуації, не потрібно шукати, які таблетки роблять викидень. Краще назавжди запам’ятати, які таблетки можуть запобігти вагітності. Зателефонуйте на телефон довіри, і наші психологи зроблять все можливе, щоб вам допомогти.

Які таблетки випити, щоб перервати вагітність – які таблетки пити для викидня?

Будь-які ліки, що використовується для медикаментозного аборту, змінює гормональний фон і блокує вироблення прогестерону. Це повинно спровокувати відторгнення плодового яйця. До складу таких препаратів входять різні активні речовини. Тільки лікар визначає, які таблетки можна випити для переривання вагітності [1].

Які таблетки можуть перервати вагітність?

Препарати для переривання вагітності можуть прийматися відразу після коїтусу або на ранніх термінах вагітності [4].

Які таблетки від вагітності краще прийняти посткоїтальной – постинор або Ескапел? Вони запобігають імплантацію ембріона в стінку матки. Згідно з інструкцією, пити їх потрібно тільки в перші два дні після незахищеного статевого акту [4].

Які таблетки потрібно пити, щоб перервати вагітність на ранніх термінах – Міфоліан, мифегин, женале [4]?

Які таблетки допоможуть перервати вагітність на пізньому терміні? Мифепристон, мізопростол, сайтотек, пенкрофтон [2].

Приймати будь-який з цих препаратів слід тільки за призначенням гінеколога.

Всі ліки для медикаментозного аборту роблять серйозний вплив на жіночий організм. Вони запускають потужний механізм, який викликає колосальну гормональну перебудову. Наслідки можуть бути самими непередбачуваними. Згідно зі статистикою ВООЗ, в 10% випадків аборт призводить до безпліддя [4]. Чи варті ваші сумніви таких ризиків? Зателефонуйте на телефон довіри, поговоріть з нашими психологами, можливо, все не так погано і вагітність вдасться врятувати.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаемо та допоможемо

Використані джерела:

  1. Абрамченко В.В., Гусєва Е. Н. Медикаментозний аборт. -2010.
  2. Жердєв Д. В., Волков І. М. Критерії ефективності медикаментозного переривання вагітності при застосуванні препарату міфепристон. -2011.
  3. Плотко Е. Е .// Акушерство і гінекологія. – 2013. -№3. – С. 70-72.
  4. Прилепський В. Н., Куземина А. А. Аборт в I триместрі вагітності. – 2010.
Автор статті:
Храпко Юрій Дмитрович

Храпко Юрій Дмитрович

Акушер-гінеколог

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Чи боляче робити медикаментозний аборт
Медикаментозний аборт – це боляче?

Чи боляче робити медикаментозний аборт? Наскільки безпечно робити медикаментозне переривання вагітності? Якщо вас мучать питання чи потрібна психологічна допомога, зателефонуйте нам на телефон довіри 0 800 300 375 | HelpLine

Читати далі »
аборт на малых сроках
Як перервати вагітність на ранніх термінах – переривання вагітності на ранньому терміні

Які бувають аборти на ранніх термінах і їх наслідки? Як визначити вагітність на ранніх термінах і що робити далі? Читайте рекомендації гінекологів про запобігання вагітності на ранньому терміні

Читати далі »