Українська Гаряча лінія допомоги вагітним створена для надання безкоштовної, конфіденційної допомоги при неочікуваній, незапланованій вагітності або після аборту

Про нас

Підтримка жінок з незапланованою вагітністю та після аборту

Українська Гаряча лінія допомоги вагітним була створена для того, щоб надати жінкам безкоштовну, конфіденційну допомогу при неочікуваній вагітності або стражданнях після аборту.

Стикнувшись з незапланованою вагітністю, жінки часто почувають себе одинокими та ізольованими – саме в той час, коли вони більш за все потребують допомоги. Телефон довіри намагається допомогти жінкам (та їхнім партнерам) розібратися у їхніх почуттях  і  можливостях в цей складний і напружений час.

У нас також є доступ до розгорнутого каталогу центрів підтримки вагітних по всій Україні. Ми можемо розповісти Вам про місцеві послуги, щоб Ви могли отримувати особисту підтримку у Вашому регіоні, наприклад: поради, фінансові консультації , допомога з житлом, групи підтримки одиноких батьків та багато іншого. Повідомте нам, якщо Вам потрібна допомога в пошуку підтримки у Вашому регіоні.

Хоча ми пропонуємо підтримку жінкам (та їх партнерам), котрі мають проблеми з незапланованою вагітністю або труднощі після аборту, ми не даємо рекомендацій на аборт