Розмірковуєте про аборт?

Коли Ви зустрічаєтесь з небажаною вагітністю, Ви можете відчути, наче весь світ зруйнувався навколо Вас.

«Як це невчасно!»

«Як я впораюсь з цим?»

«Що скажуть люди?»

«Я не можу залишити дитину…» 

Навіть якщо Ви знайшли сили розказати близьким людям, це не завжди приносить бажану допомогу і полегшення… Часто люди, які Вас оточують, мають власні погляди і переконання і знають краще за Вас, що саме Вам «слід робити» і як керувати своїм життям.  Буває дуже складно подолати їхні  переконання, якщо Ви і так налякані, схвильовані і знаходитесь під тиском прийняття важливого рішення.

Телефонуйте на лінію допомоги Helpline 0 800 300 375

Не дозвольте Вашому скрутному становищу та іншим людям примусити Вас дійти до неправильного рішення. Вам потрібен час і професійна допомога незалежного психолога. Не поспішайте з перериванням вагітності – можливо, це буде лише тимчасовою слабкістю, яку не виправити ніколи. Спокійно обміркуйте все, огляньте переваги и недоліки кожного варіанту і прийміть виважене рішення.

Телефон довіри

Гаряча лінія допомоги вагітним – це телефон довіри, який надає жінкам у подібних ситуаціях безпечну, конфіденційну можливість обговорити їхні почуття, варіанти і бачення. Завдання психолога – почути Вас і допомогти Вам чітко визначитися зі своїм вибором без зайвого тиску.

Тож зателефонуйте нам: 0 800 300 375

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Який аборт краще робити
Який аборт краще – який аборт краще робити на ранніх термінах?

Основні способи медичного переривання вагітності! Який аборт краще зробити на ранньому терміні? Якщо неможливо уникнути переривання вагітності, зверніться на гарячу лінію 0 800 300 375. Ми допоможемо вам в будь-який час доби | Helpline

Читати далі »
аборт у 30-40 років
Аборт у 30 років – наслідки. Чим небезпечний аборт після 40 років?

Які ризики аборту після 30 років? Чим небезпечний аборт після 40 років? Медичний аборт після 30-40 років! Якщо вас мучать сумніви та потрібна психологічна підтримка, зателефонуйте нам на телефон довіри 0 800 300 375 | HelpLine

Читати далі »