Страждаєте після аборту?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

Жінки повідомляють про почуття провини, жалю, горя та інші тривожні емоції після аборту (переривання вагітності). Це добре відомий побічний ефект аборту – постабортний синдром (ПАС).

Через табу, пов язане з абортом, жінки можуть почувати себе ізольованими і неспроможними говорити про це ні з ким. Іноді  ці почуття можуть тривати роками.

Ось чому ми надаємо цей телефон довіри – щоб надати Вам можливість конфіденційного спілкування, де Ви зможете приватно поділитися своїми емоціями. Ми вислухаємо, підтримаємо Вас і допоможемо знайти довготривалу підтримку.

Зателефонуйте нам зараз на 0 800 300 375  для розмови

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Аборт за соціальними показниками
Аборт за соціальними показниками: переривання вагітності за соціальними показниками

Штучне переривання вагітності за соціальними показниками! Яку відповідальність передбачає Кримінальний кодекс України за нелегальний аборт? Перш ніж прийняти рішення, отримаєте консультацію фахівців анонімно і безкоштовно на лінії допомоги 0 800 300 375 Helpline

Читати далі »
Аналізи для аборту
Які аналізи треба здати перед абортом – аналізи для аборту

Які аналізи треба здати перед абортом? Основні методи переривання вагітності! Якщо внутрішні сумніви не дають зробити самостійний вибір, наберіть телефон довіри 0 800 300 375. Ми допоможемо вам в будь-який час доби | Helpline

Читати далі »