Треба поговорити

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

Треба поговорити з ким-небудь?

Ми тут, щоб дати вам безпечне місце для розвантаження
Ми тут, щоб допомогти

***
Українська Гаряча лінія допомоги вагітним була створена для того, щоб надати жінкам безкоштовне і конфіденційне місце для допомоги при неочікуваній вагітності або стражданнях після аборту.

Стикнувшись з незапланованою вагітністю, жінки часто почувають себе одинокими та ізольованими – саме в той час, коли вони більш за все потребують допомоги. Телефон довіри намагається допомогти жінкам (та їхнім партнерам) розібратися у їхніх почуттях і можливостях в цей складний і напружений час.

У нас також є доступ до розгорнутого каталогу центрів підтримки вагітних по всій Україні. Ми можемо розповісти Вам про місцеві послуги, щоб Ви могли отримувати особисту підтримку у Вашому регіоні. Це можуть бути, наприклад, поради, фінансові консультації, допомога з житлом, групи підтримки одиноких батьків і багато іншого. Повідомте нам, якщо Вам потрібна допомога в пошуку підтримки у Вашому регіоні.

Хоча ми пропонуємо підтримку жінкам (та їх партнерам), котрі мають проблеми з незапланованою вагітністю або труднощі після аборту, ми не даємо рекомендацій на аборт.

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Страждаєте після аборту?

Жінки повідомляють про почуття провини, жалю, горя та інші тривожні емоції після аборту (переривання вагітності). Це добре відомий побічний ефект аборту – постабортний синдром (ПАС).

Читати далі »
Де зробити медикаментозний аборт
Де можна зробити медикаментозний аборт?

Що таке медикаментозний аборт? Коли застосовують медикаментозне переривання вагітності? Де роблять медикаментозний аборт? Виявилися у складній ситуації? Телефонуйте за довірою 0 800 300 375! Ми вислухаємо та надамо допомогу | HelpLine

Читати далі »