Треба поговорити

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

Треба поговорити з ким-небудь?

Ми тут, щоб дати вам безпечне місце для розвантаження
Ми тут, щоб допомогти

***
Українська Гаряча лінія допомоги вагітним була створена для того, щоб надати жінкам безкоштовне і конфіденційне місце для допомоги при неочікуваній вагітності або стражданнях після аборту.

Стикнувшись з незапланованою вагітністю, жінки часто почувають себе одинокими та ізольованими – саме в той час, коли вони більш за все потребують допомоги. Телефон довіри намагається допомогти жінкам (та їхнім партнерам) розібратися у їхніх почуттях і можливостях в цей складний і напружений час.

У нас також є доступ до розгорнутого каталогу центрів підтримки вагітних по всій Україні. Ми можемо розповісти Вам про місцеві послуги, щоб Ви могли отримувати особисту підтримку у Вашому регіоні. Це можуть бути, наприклад, поради, фінансові консультації, допомога з житлом, групи підтримки одиноких батьків і багато іншого. Повідомте нам, якщо Вам потрібна допомога в пошуку підтримки у Вашому регіоні.

Хоча ми пропонуємо підтримку жінкам (та їх партнерам), котрі мають проблеми з незапланованою вагітністю або труднощі після аборту, ми не даємо рекомендацій на аборт.

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
опасность медикаментозного аборта
Медикаментозний аборт – шкідливо? Наслідки таблетованого аборту

Ризики, терміни, ускладнення і наслідки медикаментозного переривання вагітності. Реабілітація після переривання вагітності таблетками. Для консультації телефонуйте на гарячу лінію допомоги вагітним 0 800 300 375 Help Line

Читати далі »