Аборт – де можна зробити переривання вагітності?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

В силу різних обставин жінки вирішуються на переривання вагітності і нерідко шукають клініки, де зробити аборт за один день. Залежно від терміну, стану здоров’я вагітної і анамнезу, процедура проводиться кількома методами, кожен з яких може залишити неминучий слід в організмі. Розрізняють: вакуумний, медикаментозний і інструментальний методи аборту.

Ранній аборт можна робити до 12 тижнів за допомогою медикаментів, прописаних лікарем, і вакуумним аспіратор амбулаторно. У будь-якому випадку, процедура може нести за собою безліч негативних наслідків, аж до безпліддя. Тому, перш ніж зважитися на такий крок, добре подумайте, щоб не припуститися помилки.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаемо та допоможемо

Якщо на терміні від 12 до 22 тижнів жінці необхідний буде аборт, то він здійснюється тільки за медичними показаннями. Переривання вагітності вже після 22 тижнів є викиднем. Коли жінка все ж вирішила, що їй потрібна дана процедура, то задається питанням: «Де в Запоріжжі можна зробити аборт і чи можна зробити операцію в інших містах, не за місцем проживання?»

На думку І.Б. Вовк, д. М. Н, штучне переривання позапланової вагітності є важливою складовою проблем як формування, так і збереження репродуктивного здоров’я жінки. У свою чергу, аборт – один з чинників втручання в природний процес змін в організмі під час вагітності [3].

Де зробити переривання вагітності

Штучне переривання вагітності проводиться під наглядом медичного персоналу. Міні-аборт роблять в амбулаторних умовах під дією внутрішньовенної анестезії як в державних клініках, так і в приватних центрах. Після процедури пацієнтка кілька годин проводить у закладі під наглядом. Тривалість маніпуляції близько 10 хвилин. Хірургічний аборт проводиться під наркозом в стаціонарі за допомогою спеціальних інструментів [1].

Аборт на ранній стадії вагітності

Зважилися на аборт, де можна зробити процедуру за один день? Це найчастіше питання жінок, бажаючих швидше завершити питання. Процедуру проводять в клініках у відділенні гінекології. Залежно від способу зробити її можна навіть в день звернення. Більшість приватних центрів пропонують повний спектр медичних послуг, враховуючи індивідуальні особливості жінок.

Для докторів це звична маніпуляція, чого не скажеш про пацієнтів. Це складна тема, яка може викликати не тільки ускладнення після проведення операції, але і сильний стрес. Лінія допомоги позапланової вагітності Helpline створена для того, щоб допомога жінкам прийняти зважене рішення. Фахівці центру безкоштовно і абсолютно конфіденційно нададуть підтримку в скрутні для Вас хвилини. Не зволікайте, дзвоніть прямо зараз.

Де можна зробити аборт без аналізів

Незалежно від способу проведення процедури необхідно здавати додаткові аналізи в клініці, де роблять аборт. При медикаментозної процедурі жінка проходить:

  • огляд у гінеколога;
  • УЗД;
  • мазок на флору і цитологію.

При вакуумному аборті додатково здається аналіз крові, в тому числі на резус-фактор.

У будь-якому випадку проходить консультація з лікарем. Приватні клініки, де роблять аборт, можуть провести процедуру в день звернення, якщо ви за цей час пройдете всі необхідні аналізи.

Якщо неминучий аборт, то де краще зробити процедуру? Це не повинно залежати від рівня комфортності установи, головне, щоб доктор був хорошою кваліфікації і грамотно провів маніпуляцію.

Приватні клініки, де можна зробити аборт

У приватних медичних установах, де проводять переривання вагітності, є повна лікувально-діагностична база. Лабораторні та інструментальні дослідження проводяться на сучасному обладнанні. Безсумнівно, новітні фізіотерапевтичні процедури допоможуть зменшити час післяопераційної реабілітації, проте, якщо питання аборту варто тільки через психологічні або соціальні причини, варто звернутися в Helpline. Ми маємо доступ до каталогу центрів підтримки вагітних по всій Україні. У нас Ви отримаєте слушну пораду, допомогу з житлом, фінансові консультації і багато іншого. Звертайтеся, завжди раді прийти на допомогу!

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаемо та допоможемо
  1. Декларація Стосовно медичного аборту. Прийнято в Осло 08.1970 р.
  2. Науковий Вісник 3/2008 Львівського державного університету внутрішніх справ. – Правове регулювання штучного переривані: проблемні питання.
  3. І.Б. Вовк, Аборт – предиктор порушеннях репродуктивного здоров’я жінки. Медична газета України. Тематичний номер • Березень 2014 р.
Автор статті:
Храпко Юрій Дмитрович

Храпко Юрій Дмитрович

Акушер-гінеколог

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
види абортів
Види абортів – методи переривання вагітності

Види абортів в залежності від термінів і способів переривання вагітності! Можливі ускладнення під час проведення аборту і після! Які терміни початку використання контрацепції після аборту? Читайте інформацію на Helpline

Читати далі »
аборт на малых сроках
Як перервати вагітність на ранніх термінах – переривання вагітності на ранньому терміні

Які бувають аборти на ранніх термінах і їх наслідки? Як визначити вагітність на ранніх термінах і що робити далі? Читайте рекомендації гінекологів про запобігання вагітності на ранньому терміні

Читати далі »