Послуга хірургічний аборт: вартість та процедура проведення

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

За небажаної вагітності Закон України дозволяє робити медичний аборт за бажанням пацієнтки в строк до 12 тижнів [1] . Максимальний термін для реалізації хірургічного втручання – 22 тиждень гестації. Це пізній аборт, який слід проводити під медичним наглядом. Переривання у будь-якій формі не буває безпечним, оскільки впливає і на гормональне тло, і на функції репродуктивних органів. Перед тим, як робити хірургічний аборт у Харкові, Києві, Львові, ціна якого є досить високою, краще проконсультуватися з гінекологом або зателефонувати на телефон довіри.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаємо та допоможемо

Аборт та ціна: хірургічний та медикаментозний

Лише за останні за 10 останніх років у країні зареєстровано понад 1 млн абортів, з яких майже 50 тис. проводилися у приватних закладах [2] . Київ, Запоріжжя, Харків, Одеса та в інших великих містах України можна зробити хірургічний аборт , ціна якого залежить від кількох факторів:

  • клініка чи медичний центр, їх статус;
  • лікар та його кваліфікація;
  • медичні свідчення, здоров’я пацієнтки;
  • вік жінки.

Якщо аборт вакуумом або лікарськими препаратами допускає термін 5-8 тижнів (рання), то хірургічний аборт проводиться в період від 6 до 12 тижнів (пізній). Він є класичний метод втручання за допомогою розширювача і інструментального вишкрібання плода. Такий аборт (ціна хірургічного завжди вища за медикаментозний) вимагає анестезію, загальний наркоз і обов’язкове перебування пацієнтки під наглядом лікарів ще добу [3] .

Вагітність та її переривання: підготовка на пізньому терміні

Перед тим, як проводитиметься аборт хірургічний, ціна цієї процедури узгоджується заздалегідь, а також день її проведення. Жінка здає необхідні аналізи, а гінеколог визначає можливі патології її репродуктивної системи за допомогою УЗД.

Операція передбачає видалення ембріона шляхом вишкрібання матки та цервікального каналу. У період відновлення (14-21 день) жінці протипоказані фізичні навантаження, сексуальні контакти, тепла ванна.

Зважте всі «за» та «проти» перед тим, як робити хірургічний аборт у Запоріжжі, ціна якого варіюється в залежності від складності його проведення. Будь-який вид аборту небезпечний, тому варто уважно поставитися до власного здоров’я. Висока ціна на операцію в Україні також має стати «дзвіночком», провокуючи якісніше сексуальне виховання.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаємо та допоможемо

Використані джерела:

  1. Законодавство України, Наказ МОЗ України від 24 травня 2013 р. №423.
  2. Державна служба статистики України. За редакцією І.Є. Вернер. – К., 2018. – 241 с.
  3. Вовк І.Б. Аборт – предиктор порушень репродуктивного здоров’я жінки // Здоров’я України. – 2014. – № 1. – С. 44–47.
Автор статті:
Храпко Юрій Дмитрович

Храпко Юрій Дмитрович

Акушер-гінеколог

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Міні-аборт
Міні аборт – як проходить вакуум аспірація?

Що таке вакуум-аспірація? Чим небезпечний міні-аборт і які можуть бути ускладнення? Читайте думку гінекологів України. Є питання чи потрібна психологічна допомога, телефонуйте на гарячу лінію за телефоном 0 800 300 375 | HelpLine

Читати далі »
Чи боляче робити аборт без наркозу
Чи боляче робити аборт без наркозу?

Що таке медикаментозний аборт, і які відчуття після нього? Читайте думку фахівців про те, чи боляче робити медикаментозний аборт? Якщо ви перебуваєте в складній ситуації, ми допоможемо вам впоратися з психологічним стресом 0 800 300 375 Helpline

Читати далі »