Міні аборт – ціна?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk

На щастя, минули ті часи, коли були популярні хірургічні втручання, що переривають вагітність. На арену вийшли сучасні методики, які мають щадні наслідки. Тепер на ранніх термінах жінка може зробити такі аборти:

  • медикаментозний;
  • міні-аборт (вакуум-аспірація).

В обох випадках переривання проводиться терміном до 7-8 тижнів в умовах медичного центру. Обидві процедури безопераційні, проте вимагають проведення під наглядом лікаря. Ціна на вакуумний аборт та таблетований відрізняється, тому що проводяться вони по-різному. Зараз ми детальніше зупинимося на особливостях міні-аборту.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаємо та допоможемо

Особливості вакуумного аборту

Метод вакуум-аспірації відносно легко переноситься жінкою, незабаром після процедури може повертатися до звичайного життя. Скільки коштує вакуумний аборт? Однозначно сказати складно, оскільки ціноутворення впливає безліч чинників. Одним із таких, наприклад, є місце його проведення, технологічне оснащення та компетенція лікаря.

Перед проведенням такого аборту пацієнтка має здати стандартні лабораторні аналізи та зробити УЗД органів малого тазу. Після отримання результатів гінеколог призначає час маніпуляції.

Процедура відбувається в амбулаторних умовах і триває 10-15 хвилин. Суть її полягає у вилучення плодового яйця спеціальним інструментом – аспіраційним катетером. Якщо немає ускладнень, то пацієнтка оговтується через кілька годин після втручання. Щоб запобігти інфекційно-запальним процесам, призначається курс медикаментозних препаратів [1] .

Через два тижні після проведення вакуумного аборту слід відвідати лікаря та здати контрольні лабораторні аналізи та УЗД.

Як правило, проведений професіоналами міні-аборт не є причиною небезпечних наслідків. Але, незважаючи на це, ускладнення все ж таки зустрічаються. Часто виникають біль унизу живота, порушується менструальний цикл і відбувається гормональний збій. Також нерідко трапляються викидні при наступних вагітностях [2] .

Неухильно дотримуйтесь всіх рекомендацій лікаря після проведення міні-аборта , на деякий час утримайтеся від статевих зв’язків та фізичних навантажень.

Ціна міні аборту є прийнятною, оскільки це спосіб максимально природний. Послугу надають як приватні клініки, і державні. У різних містах вартість варіюється, у Києві вона становить від 1500 до 7000 грн. Вакуумний аборт у Кривому Розі обійдеться дешевше, ціна 1300-5000 грн. Ціна вакуумного аборту в Херсоні – до 6000 грн., у Запоріжжі вакуумний аборт ціна 1500-5500 грн.

Перш ніж дізнаватися скільки коштує мікроаборт багаторазово подумайте, чи варто наражати себе на ризик і припиняти життя ще не народженої дитини. Якщо виникне хоч найменший сумнів – телефонуйте на гарячу лінію допомоги вагітним Helpline. Тут Ви отримаєте необхідну психологічну підтримку і можливо убережете себе від фатального рішення.

Зателефонуйте нам прямо зараз
0 800 300 375
Ми вислухаємо та допоможемо

Використані джерела:

  1. Інструкція про порядок проведення операции штучного переривані вагітності ранніх строків методом вакуум-аспірації. Затверджено наказом Міністерства Охорони Здоров’я України від 28.06.1994 р.;
  2. І.Б. Вовк, Аборт – предиктор порушень репродуктивного здоров’я жінки. Медичні газети України. Тематичний номер • Март 2014;
Автор статті:
Храпко Юрій Дмитрович

Храпко Юрій Дмитрович

Акушер-гінеколог

ГО “Вся Україна”
ГО “Вся Україна”
Редакція сайту
Як роблять аборт
Як робиться аборт?

Як відбувається процедура аборту які його наслідки? Як роблять аборт до 12 тижнів? Якщо ви перебуваєте в складній ситуації з незапланованою вагітністю, телефонуйте на телефон довіри 0 800 300 375 Helpline

Читати далі »
Чому аборт це погано
Аборт це гріх – чому аборт це погано?

У чому полягає моральна оцінка переривання вагітності? Чому аборт – це погано? Читайте відповіді сучасних релігій, чому переривання вагітності вважається страшним гріхом? Перш ніж зробити непоправне, зателефонуйте на гарячу лінію, щоб все ретельно обміркувати 0 800 300 375 Helpline

Читати далі »